Odstránenie ochlpenia pomocou LED Lasera je efektívny a bezbolestný spôsob odstránenia ochlpenia na tele, ako aj na tvári. Pri odstraňovaní ochlpenia laserom je energia priťahovaná menanínom, teda pigmentom, ktorý určuje farbu chĺpka. Na rozdiel od iných laserov, náš LED Laser cieli priamo na korienky, bez zasiahnutia povrchu pokožky.

Vďaka tomu je odstránenie chĺpkov pomocou LED Lasera bezbolestné, pretože sa povrch kože neprehrieva. V priemere 6 až 9 ošetrení postačuje na to, aby boli nežiadúce chĺpky, tmavé, svetlé i šedivé, natrvalo odstránené.

Trvalé odstránenie chĺpkov prináša viaceré výhody:

Už žiadne opakované a často bolestivé metódy odstraňovania chĺpkov (holenie, voskovanie, vytrhávanie).

Už žiadna podráždená pokožka a zarastajúce chĺpky.

Už žiadne nechcené chĺpky kdekoľvek na tele.

V našom salóne Hairless v Bratislave, na Prešovskej ulici, poskytujeme odstránenie ochlpenia pomocou LED Lasera pre všetkých, pre mužov aj pre ženy.
Na nasledujúcich stránkach sa dozviete viac informácií o účinku LED Lasera.

Odstránenie chĺpkov na tvári u žien

Mnoho žien trápi problém nežiaduceho ochlpenia na tvári. Klasické metódy odstránenia chĺpkov sú často veľmi agresívne a spôsobujú výrazné podráždenie pokožky tváre. V Hairless vieme, použitím nášho LED Lasera, tieto chĺpky odstrániť šetrne a natrvalo.

Viac o odstránení chĺpkov na tvári u žien

Odstránenie chĺpkov na tele u žien

Odstránenie chĺpkov na tele je pre mnohé ženy zdĺhavý, často stresujúci a nepríjemný proces. Bezbolestnú metódu, ako je holenie, je potrebné opakovať veľmi často, zatiaľ čo metódy, ktoré Vás zbavia chĺpkov na dlhšiu dobu (napríklad vosková epilácia a vytrhávanie), sú často bolestivé a nepríjemné. S LED Laserom však dosiahnete odstránenie chĺpkov natrvalo, bezbolestne, bez nepríjemných pocitov.

Viac o odstránení chĺpkov na tele u žien

Odstránenie chĺpkov na tvári u mužov

Odstránenie chĺpkov na tvári je vhodné pre mužov, ktorých trápi nadmerné ochlpenie na miestach ako uši, krk alebo líca. Odstránenie chĺpkov na lícach a krku umožní dosiahnuť vkusne upravené strnisko alebo bradu.

Viac o odstránení chĺpkov na tvári u mužov

Odstránenie chĺpkov na tele u mužov

V súčasnosti pozorujeme nárast ponuky v sekcii produktov na odstraňovanie ochlpenia u pánov. To je tiež jedným z dôkazov, že odstraňovanie chĺpkov u pánov je čoraz populárnejšie a žiadanejšie. Laserové odstránenie ochlpenia u mužov je požadované najmä na chrbte, v podpazuší, ramenách či hrudníku.

Viac o odstránení chĺpkov na tele u mužov