Odstraňovanie ochlpenia u pánov je čoraz bežnejšie, najmä u mužov okolo tridsať rokov. Či hovoríme o odstránení nežiaduceho ochlpenia na tele, alebo skracovaní chĺpkov, aby vyniklo vypracované telo, jednoducho si moderný muži dávajú na svojom vzhľade čoraz viac záležať. Pánom, ktorí hľadajú spôsob, ako odhodiť žiletku či vosky a vyzerať vždy upravene, ponúkame trvalé a bezbolestné riešenie – LED Laser.

V Hairless ponúkame ošetrenie rôznych častí tela. Naši pánski klienti sa najviac zaujímajú o odstránenie nežiaducich chĺpkov na chrbte, hrudi a v podpazuší.

Odstránenie chĺpkov na chrbte

Veľa mužov, ale ajj žien, považuje chĺpky na chrbte za neatraktívne, preto nie je prekvapením, že mnohí páni si želajú chĺpky z tejto časti tela odstrániť. Problém pri holení chrbta je, že ho môžete len ťažko vykonať bez pomoci iného človeka. Keďže chrbát je veľká plocha, mnohí muži zvažujú odstránenie chĺpkov voskom. Avšak tí, ktorí si voskovanie vyskúšali, by vedeli rozprávať o tom, aké nepríjemné toto ošetrenie je. V Hairless pánom ponúkame bezbolestné a permanentné odstránenie ochlpenia chrbta. Páni sa môžu rozhodnúť pre ošetrenie celého chrbta, alebo len časti (horná časť, dolná časť, ramená).

Odstránenie chĺpkov na hrudi

Páni, ktorí si pravidelne odstraňujú chĺpky na hrudi vedia, že bežné alternatívy prinášajú nevýhody. Holenie je síce bezbolestné, avšak strnisko sa často objavuje už ďalší deň po oholení, preto ho treba často opakovať. Trvalejšie výsledky síce prináša odstránenie chĺpkov voskom, avšak táto metóda je veľmi bolestivá a vedie často k podráždenej pokožke. Ak sa rozhodnete pre permanentné odstránenie ochlpenia pomocou LED Lasera, dosiahnete hladkú hruď bez rizika podráždenej pokožky, alebo zarastajúcich chĺpkov a vaše svaly necháte vyniknúť.

Laserové odstránenie chĺpkov na tele u mužov – cenník

ČASŤ TELA

CENA

Podpazušie

€ 50

Predlaktia

€ 75

Brucho

€ 45

Hrudník

€ 100

Dolná časť chrbta

€ 50

Horná časť chrbta

€ 100

Ramená

€ 50

Chrbát komplet (vrátane ramien)

€ 190

Predkolenia

€ 130

Stehná

€ 130

Nohy komplet

€ 230