Veľa ľudí si myslí, že odstránenie chĺpkov na tvári je výhradne ženská záležitosť. Toto však je len mýtus. Pravdou je, že aj mnohí muži si želajú odstránenie chĺpkov na rôznych častiach tváre. Kým holenie brady a fúzov je pre pánov často príjemným rituálom, odstránenie chĺpkov z iných častí hlavy, napríklad uší, je pre mnohých náročné. Páni, ktorí preferujú dlhšiu bradu, zasa ocenia odstránenie chĺpkov v hornej časti líc a krku, čím dosiahnu upravenejší vzhľad.

Laserové odstránenie chĺpkov na ušiach

Chĺpky na ušiach u mužov sú pomerne bežné. Avšak v niektorých prípadoch sú tmavé a vedia pánov potrápiť. Keďže sa jedná o veľmi malú oblasť, použitie žiletky je často náročné. Z toho dôvodu sa mnohí páni rozhodnú len pre skrátenie chĺpkov. V prípade, že aj vy patríte ku skupine, ktorá si v oblasti uší neželá vidieť žiadne chĺpky, ošetrenie LED Laserom je pre vás ideálnym a jednoduchým riešením.

Laserové odstránenie chĺpkov z líc a krku

Či už mate radi jemné strnisko, alebo preferujete dlhšiu bradu, k základnej údržbe vašej brady patrí oholenie krku a hornej časti líc, vďaka ktorým vaša brada dosiahne upravený vzhľad. Veľa mužov má najmä v oblasti krku chĺpky, ktoré sú viditeľné spod košele či trička. Použitím LED Lasera dosiahneme, že vaša brada bude vyzerať vždy upravene a z trička vám chĺpky vytŕčať nebudú.

Laserové odstránenie chĺpkov tváre u mužov – cenník

TVÁR

CENA

Uši

€ 25

Líca

€ 45

Krk

€ 45

Tvár komplet

€ 105