Kto sme?

Voláme sa Luna a Najat a sme dve mladé ženy, ktoré vždy zaujímal svet krásy. Či ide o make-up, kozmetiku alebo rôzne procedúry, chceme nášmu telu dopriať to najlepšie. Samozrejme, len to naj chceme ponúknuť aj vám.

Obidve máme prax v oblasti zdravia a dobre vieme, že poskytovať klientom skutočne vysokú kvalitu je alfou a omegou nášho úspechu.

Prečo sme si obľúbili LED laser?

Mať hladkú pleť bez chĺpkov na celom tele – to bol aj náš sen. Riešenie, s ktorým sme boli spokojné, sme našli v Holandsku. Zapáčilo sa nám až tak, že sme sa ho rozhodli priniesť aj na Slovensko.

LED laser je najnovšia, efektívna laserová metóda odstraňovania chĺpkov, ktorá sa hodí pre všetky typy a farby pleti. Nadšené sme boli najmä preto, že sme sa po prvý raz nemuseli báť bolesti či popálenín.

Sme tu pre všetkých

V zahraničí sme zistili, že epilácia nemusí stáť “polovicu výplaty” a hladkú pleť bez chĺpkov si môže dopriať každý. Vďaka špeciálnemu LED laseru si môžete dovoliť trvalé odstránenie chĺpkov vo vysokej kvalite za primeranú cenu.

Spravte si u nás pohodlie a my vám zaručíme, že všetko pôjde hladko.

Kto je kto?

najat-bakkal-2

Najat Bakkal

Počas ôsmich rokov, keď som pracovala ako dentálna hygienička, som sa vždy najviac tešila na osobný kontakt s klientmi. Pred štyrmi rokmi som sa presťahovala z Holandska do Bratislavy, kde som začala nový život s mojím manželom. Dnes máme dve krásne deti a i keď materstvo milujem, práca a kontakt s klientmi mi chýbali. Keďže sa tiež zaujímam o krásu a nové technológie, Hairless je pre mňa perfektným riešením, ako toto všetko skombinovať.

Špecializujeme sa na jediný druh ošetrenia, takže sa môžeme sústrediť na poskytovanie tých najlepších služieb. Priznávam, som perfekcionistka, takže tento prístup mi úplne sedí. Slovíčko “nie” neuznávam, verím v riešenia, nie v problémy!

Jazyky: holandčina, angličtina, arabčina a trošku slovenčiny.

luna-wijntjes-2

Luna Wijntjes

Titul z verejného zdravotníctva som získala na Trnavskej univerzite pred siedmimi rokmi a odvtedy sa venujem práci spojenej so zdravím a bezpečnosťou. Krása bola vždy mojím hobby, a tak som sa stala akousi osobnou poradkyňou svojich kamarátov vo všetkom od make-upu po výber laku na nechty. Som presvedčená, že kvalita je na prvom mieste a na kozmetické produkty a služby míňam asi viac, ako by som mala.

Najat som stretla pred šiestimi rokmi a objavila som v nej skvelú kamarátku, ktorá sa o krásu zaujíma tak isto ako ja. Predstavte si naše nadšenie, keď sme sa dozvedeli o bezbolestnom laseri – hneď sme sa rozhodli, že si splníme sen a otvoríme si spolu salón. Sama viem, ako veľmi vedia bolieť klasické lasery, takže sa teším, že svojim klientom prinesiem niečo celkom nové.

Jazyky: slovenčina, angličtina a po holandsky sa učím.