Ošetrenie moderným LED laserom

Ste unavení z rastu chĺpkov na nežiaducich miestach? Ani vás už nebaví ich neustále holenie, voskovanie či trhanie?
Radi by ste si užívali svoju hladkú pokožku dlhšie ako jeden deň? Ak ste aspoň na jednu z otázok odpovedali slovíčkom “áno”, ste tu správne.
Naše ošetrenie moderným LED laserom vás zbaví chĺpkov efektívne, bezpečne a bezbolestne.

Ako funguje rast chĺpkov?

Chĺpky rastú v 3 rôznych fázach (pokojovej, aktívnej a odpočinkovej) a práve to je dôvod, prečo sú pre 100% hladkú pokožku potrebné viaceré ošetrenia (6-9). Ak ich laserom zastihneme v aktívnej rastovej fáze, boj nad nimi je vyhratý a už znovu nenarastú. Je však možné, že niektoré folikuly zastihneme v pokojovom režime a práve tieto chĺpky môžu na základe aktivácie hormónmi (menopauza, tehotenstvo) vyrásť aj po ošetrení. Preto pri epilácii nehovoríme o trvalom odstránení chĺpkov, ale o trvalom znížení rastu chĺpkov.

Prečo práve LED laser?

Keďže chceme klientom ponúkať kvalitné služby, pracujeme s najnovšou technológiou na trhu. Náš prístroj na odstraňovanie chĺpkov pracuje na báze LED laserového svetla, ktoré mieri na vlasový folikul bez zahriatia povrchu kože. Práve vďaka tomu nie je liečba bolestivá a vy nepocítite typicky nepríjemné štípanie ako pri ostatných laserových / IPL ošetreniach.

Ako to funguje?

Svetlá LED umožňujú, aby teplo nebolo absorbované povrchom kože, ale priamo vlasovým folikulom, kde sa stáva efektívnym. To znamená, že naše ošetrenie je účinné aj pri svetlých vlasoch, keďže zariadenie cieli liečbu priamo na korienok a nie na samotný chĺpok. Laser pracuje na najideálnejšej frekvencii pre odstraňovanie chĺpkov – 808nm a je chladený vodou veľmi nízkej teploty, takže poskytuje o to väčšie pohodlie v priebehu procedúry.